Testimonials

Testimonials / Referenties

Het PIT heeft in de afgelopen jaren diverse korte en langere scholingstrajecten verzorgd bij een scala aan opdrachtgevers. Zie hieronder enkele referenties.

Basisschool Het Kompas, Alkmaar - 'Geen blabla, maar constructief aan het werk!'

Cisca Hemmekam, directeur: 'Inholland Academy is al jaren onze nascholings- en opleidingspartner, omdat er goed geluisterd wordt naar de vraag die je als team hebt. De docenten zijn mensen die de praktijk kennen en daardoor een partner zijn in schoolontwikkeling. Tijdens het maatwerktraject Vriendelijk Leidinggeven heeft ons team veel geleerd over o.a. alledaagse taal, helder en transparant spreken en positief formuleren. Hierdoor hebben wij geleerd hoe we leerlingen daadwerkelijk kunnen betrekken bij ons goede pedagogische klimaat. Dankzij het maatwerktraject NLP - als leerkracht benaderen wij vraagstukken en problemen vanuit een positieve grondhouding en zijn we gericht op het oplossen van de problemen. En tot slot het maatwerkprogramma Klassenmanagement. Hier leren we onze groepshandelingsplannen om te zetten naar de onderwijspraktijk van elke dag. Geen blabla, maar constructief aan het werk!'

 

 

 

Basisschool De Keerkring, Schagen - 'Maatwerk waar ons hele team U tegen zegt'

Martijn ten Broeke, directeur: 'Onder de deskundige leiding van Inholland Academy ontstond een maatwerktraject waar ons hele team nu nog U tegen zegt. Inholland Academy leverde een vitale docent die vol zelfvertrouwen, eigenheid en een realistisch zelfbeeld aan de slag ging met ons team. De docent had wezenlijk interesse in de deelnemers en trad tactvol in contact met hen. Deze betrokken docent gaf het team energie. Zo kwam iedereen in beweging.'

 

 

 

 

 

 

 

Stichting Katholieke Onderwijsbelangen Rivierenland - 'uitgedaagd om kritisch en professioneel naar zichzelf te kijken'

Harry Timmermans, algemeen directeur: 'Wij zijn zeer tevreden over het EVC-traject dat bij Inholland Academy is ingekocht. Onze deelnemers waren eerst wat wantrouwend tegenover deze unieke manier van certificering. Maar al snel kregen zij in de gaten welke meerwaarde deze werkwijze voor hen had. Nog niet eerder was men uitgedaagd om zo kritisch en professioneel naar zichzelf te kijken. Op één persoon na kreeg iedereen een certificaat waarmee men benoemd is in een LB-schaal. Het rapport was zeer herkenbaar voor ons, maar juist ook voor deze deelneemster. Hierdoor zijn wij met haar in gesprek om haar ontwikkelpunten te versterken. Dankzij het EVC-traject gaat de deelneemster de confrontatie aan om haar doelen te bereiken. Zij gaat een succesvolle carrière tegemoet. Wat een cadeau heeft Inholland Academy deze vrouw gegeven."